Nasza Rodzinka


     Co możemy o sobie powiedzieć?

Wszystko się zaczęło w 1977 roku, w październiku, kiedy na kursie na sternika jachtowego nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie spotkali się - Basia - uczennica Szkoły Muzycznej i Marek - uczeń Technikum Samochodowego. Zaraz po maturze Basi, w 1981 roku wzięli ślub, aby już razem wyjechać do Wrocławia, gdzie Basia dostała się na studia na Akademię Muzyczną. W maju 1983 roku przychodzi na świat Ela (nazywana dzieckiem eksperymentalnym, ponieważ młodzi Rodzice zbierają na Niej swoje doświadczenia). Już w Lublinie, też w maju, ale w 1986 roku pojawia się Agatka nie zważając, że załapuje się na imieniny swojej Babuni. Zorganizowała Rodzince dylemat - u kogo świętujemy - Imieniny Zofii, czy Urodziny Agatki? Miłka postanowiła urodzić się wcześniej, niż to było w planach, zdążyła więc załapać się na rocznik 1987, i zorganizowała całej Rodzince od tej pory trzeci dzień Świąt Bożego Narodzenia jako swoje Urodzinki. Kacper we wrześniu 1990 roku postanowił wypróbować, czy Tata dotrzyma danej wiele lat temu obietnicy, że zgoli brodę, jak Mu się urodzi syn. Dotrzymał! Własny Ojciec i Brat Go nie poznali, a biedna Ela pytała Agatkę (która, jako jedyna była świadkiem golenia brody) - "Czy to naprawdę nasz Tata?". Wojtuś, na wiele miesięcy przed swoim zjawieniem się w marcu 1998 roku, wywrócił świat swoim Rodzicom do góry nogami, ale jako pierwszy zamieszkał z Całą Rodzinką w długo oczekiwanym własnym domu w pięknej dzielnicy Lublina Czuby - na Porębie, prawie pod lasem.


     Jacy jesteśmy?

KSIĄŻKI - uwielbiamy czytać! Książki są u nas wszędzie, czytelnie mamy na stole przy jedzeniu, w wannie, w WC....

MUZYKA - jest nieodłączną częścią naszego życia. To praca, nauka, studia, hobby. Chóry, zespoły instrumentalne, instrumentów wiele. Śpiew, granie, słuchanie...

ŻEGLARSTWO - to początek, środek i ciągle dalszy ciąg. Zalew Zemborzycki, Mazury, Morza...

RELIGIA - podtrzymuje nas przy życiu, w dobrych i złych chwilach, zawsze. Św. Ojciec Pio, Św. Antoni, Matka Boża Różańcowa...

PRZYJAŹŃ - mamy Szczęście - mamy Rodzinę i Przyjaciół. Nie są ważne wspólne imprezy, ale wspólnota Ducha. Odległość nie gra roli, tak samo blisko jest sąsiednia ulica w Lublinie, jak i Kraków, Wrocław, Norwegia, Włochy, czy Ameryka. Naprawdę jesteśmy z Wami, trzymajcie się zdrowo!

KOMPUTERY - są bardzo potrzebne. Praca, nauka, hobby....Aktualności (nieaktualne - teraz tę funkcję przejął Telegram i Facebok)
Nasza galeria

Wakacje w Chorwacji 2008 (s/y Biały)(Foto)

          

     Pokaż Rejs BiM 2008 na większej mapie


Wakacje w Chorwacji 2009 (s/y Biały)(Foto)

          
     Pokaż Rejs 5 2009 na większej mapie


Wakacje w Chorwacji 2011 (s/y Stellina)(Foto)

          
     Pokaż Chorwacja 2011 na większej mapie


Wakacje w Chorwacji 2012 (s/y Spirit)(Foto)

           
     Pokaż Chorwacja 2012 Rejs 5. Rodzinny na większej mapie

Wakacje na Mazurach (2000-2007, 2010, 2013-2020)

Lublin

Powrót na stronę główną